Intenso

Intenso Doors to producent specjalizujący się w drzwiach wewnętrznych. Firma funkcjonuje na rynku od 12 lat. Drzwi pokojowe Intenso są bardzo wysokiej jakości i mają wyjątkową estetykę wykonania. Co istotne, drzwi wewnętrzne Intenso Doors cechuje wysoka precyzja. Firma przywiązuje ogromną wagę do perfekcyjnego wykonania produktu, a co za tym idzie – dba o inwestowanie w różne innowacyjne technologie i wykwalifikowanych pracowników. Bogata oferta zadowoli najbardziej wymagających Klientów, którzy z pewnością znajdą odpowiednie dla siebie drzwi wewnętrzne.

Oryginalność drzwi pokojowych Intenso

Producent drzwi Intenso oferuje wybór produktów spośród kliku linii. Dla osób lubiących oryginalność i nowoczesny styl świetną opcją jest linia Avangarde. Te drzwi pokojowe pięknie dopełnią modernistyczne wnętrza oraz nadadzą im charakteru. Dla Klientów stawiających na klasykę mamy między innymi linie Elegance czy Economy. Dzięki tym drzwiom pokojowym pomieszczenia będą przytulne i pełnie uroku.

Solidne drzwi wewnętrzne Intenso

Drzwi pokojowe Intenso to nie tylko wygląd zewnętrzny, ale i świetne wykonanie. Drzwi wyposażone są w technologie, dzięki którym są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także działanie czynników termicznych. Produkty posiadające przeszklenia są wykonane przy użyciu tak zwanego szkła bezpiecznego, często w postaci szkła mlecznego czy szkła hartowanego o różnych grubościach (4 mm, 5 mm, 6 mm). Drzwi wewnętrzne zaopatrzone są także w technologię SillcSale, czyli wyciszenie szyb.

Drzwi pokojowe Intenso Doors – Wrocław i okolice

Wyjątkowe, piękne i solidnie wykonane drzwi pokojowe Intenso Doors znajdą Państwo w naszym salonie Gama na Dolnym Śląsku w Smardzowie niedaleko Oleśnicy. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia produktów w salonie czy też na stronie internetowej.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie podejmowanych decyzji. Mogą Państwo skontaktować się z naszymi specjalistami, co ułatwi wybór drzwi. Naszym Klientom oferujemy także dokonanie pomiarów i transport. Obie usługi są darmowe. Dojeżdżamy do takich miejscowości, jak Dobroszyce, Oleśnica, Wrocław. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny. Istnieje możliwość umówienia na spotkanie również poza godzinami pracy salonu.

Bezpłatny pomiar Wycena online