Pol-skone

Firma Pol-skone to jeden z największych i prężnie rozwijających się producentów drzwi wewnętrznych. Na rynku pojawiła się w 1990 roku. Obecnie posiada rozwiniętą sieć sprzedaży w naszym kraju, jak i za granicą. Marka zdobyła kilka bardzo ważnych certyfikatów, zapewniając Klientom wysoką jakość wyrobów oraz spełnienie ich oczekiwań. Dostępne drzwi pokojowe Pol-skone: malowane, okleinowe, laminowane oraz fornirowane. Proponujemy Państwu w naszym salonie Gama estetyczne, piękne, funkcjonalne i o wysokiej jakości drzwi wewnętrzne Pol-skone.

Różnorodne drzwi pokojowe Pol-skone

Drzwi pokojowe Pol-skone to kilkadziesiąt różnych konfiguracji drzwi. Każdy Klient znajdzie produkt, który będzie pasował do wnętrza mieszkania i spełniał w 100% swoje funkcje. Jedną z ciekawszych kolekcji jest linia Happy, która idealnie będzie pasowała do dziecięcego pokoju. Występuje ona w kilku wzorach, jednak najbardziej wyjątkowym są drzwi połączone z czarną tablicą. Dzięki temu właściciel pokoju będzie mógł wyrazić swoją indywidualność. Znajdą Państwo także klasyczne kolekcje, na przykład drzwi wewnętrzne Classic. Wśród nietuzinkowych drzwi znajduje się oryginalna linia Estato.

Solidne wykończenie mieszkania z drzwiami wewnętrznymi Pol-skone

Pol-skone to firma dbająca o ekologię. Ważnym elementem i wykończeniem powierzchni drzwi są  farby akrylowe, które sprzyjają środowisku. Drzwi wewnętrzne Pol-skone tworzone są w zgodzie z naszym środowiskiem. Drzwi cechuje między innymi wypełnienie, które stanowi warstwa stabilizująca o strukturze „plastra miodu”. Przeszklenia wykonane są z hartowanego szkła.

Drzwi pokojowe Pol-skone – Wrocław i okolice

Drzwi pokojowe Pol-skone znajdziecie Państwo w naszym salonie Gama, który znajduje się w Smardzowie koło Oleśnicy na Dolnym Śląsku. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zarówno do salonu, jak i do przejrzenia dostępnej w sklepie internetowym oferty.

Serdecznie informujemy też, że jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie podejmowania decyzji. Chętnie doradzimy, wspólnie dobierając optymalne dla Państwa rozwiązania. Oferujemy również staranny pomiar drzwi wraz z później możliwym do wykonania fachowym montażem. Ponadto odpowiedzialni jesteśmy za transport drzwi, dzięki czemu Klient ma pewność, że nie zostaną one w trakcie przewozu uszkodzone. Dbamy, by każdy był zadowolony z naszych usług.

W przypadku transportu dojeżdżamy do takich miejscowości, jak Dobroszyce, Oleśnica, Wrocław. W razie zainteresowania zakupem drzwi z naszego salonu i ich transportem do bardziej odległych miast prosimy o kontakt telefoniczny. Otwarci jesteśmy na różne propozycje.

Drzwi Arco Alu

Tak właśnie wyglądają idealne drzwi dla Twojego domu !
332,82 zł

Drzwi Impuls

Tak właśnie wyglądają idealne drzwi dla Twojego domu !
299,00 zł

Drzwi Deco 00

Tak właśnie wyglądają idealne drzwi dla Twojego domu !
339,70 zł

Drzwi Graf S0

Tak właśnie wyglądają idealne drzwi dla Twojego domu !
387,86 zł

Drzwi Fiord 00

Tak właśnie wyglądają idealne drzwi dla Twojego domu !
472,00 zł
Bezpłatny pomiar Wycena online