Invado

Oferujemy drzwi pokojowe Invado. Firma jest na rynku od około 30 lat i w swojej ofercie ma szeroki wybór produktów, by każdy Klient mógł znaleźć swoje wymarzone drzwi. Invado to producent, który prężnie działa na terenie naszego kraju oraz w 33 innym państwach Europy. Firma skupia się na tym, by mogli się Państwo cieszyć pięknym wnętrzem przez długie lata. Drzwi wewnętrzne Invado spełniają najwyższe standardy, są estetyczne i piękne.

„Otwieramy marzenia”, czyli drzwi pokojowe Invado

Drzwi pokojowe to świetna jakość, ale również wygląd. Invado oferuje produkty o wyjątkowym designie oraz indywidualizmie. Klienci doceniający piękno detali, oryginalność oraz chcący dopracować wygląd swojego wnętrza z pewnością znajdą idealne drzwi pokojowe Invado. Oferta składa się z kilkunastu kolekcji o charakterze klasycznym, ale także bardzo nowoczesnym. Jednym z przykładów jest linia Strada, która łączy w sobie minimalizm i dekoracyjność dzięki subtelnym, ciekawie wyglądającym przeszkleniom. Kolekcja Biaco Fiori to klasyka połączona ze stylem. Te niepozorne drzwi wewnętrzne Invado pięknie dopełnią Państwa wnętrze.

Jakość a drzwi wewnętrzne Invado

Drzwi wewnętrzne Invado to wytrzymały produkt w dobrej cenie. Producent dba o swoich Klientów, wykorzystując unikalną metodę okleinową (Technologię Invado). Dzięki niej drzwi pokojowe są zabezpieczone przed rozwarstwieniem, wilgocią czy uszkodzeniami mechanicznymi. Co ważne, jakość drzwi pokojowych została potwierdzona przez liczne nagrody i certyfikaty, które uzyskała firma. Część drzwi posiada tzw. „plaster miodu”, czyli wypełnienie stabilizacyjne.

Drzwi pokojowe Invado – Wrocław i okolice

Piękne i solidne drzwi pokojowe Invado znajdą Państwo stacjonarnie w naszym salonie Gama, który znajduje się w Smardzowie na Dolnym Śląsku. Serdecznie zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą zamieszczoną na stronie internetowej.

Chętnie pomożemy Państwu w podejmowaniu decyzji o konkretnym modelu drzwi wewnętrznych, prowadząc Państwa przez kolejne etapy zakupu drzwi. Warto skonsultować się z nami, ponieważ kontakt z naszymi specjalistami może ułatwić wybór tak ważnego elementu wyposażenia domu.

Naszym Klientom oferujemy też pomiar drzwi oraz ich drzwi, a obie usługi są darmowe. Zajmujemy się również montowaniem drzwi, co sprawia, że nasi Klienci mają pewność sprawnego działania drzwi przez długie lata. Dojeżdżamy między innymi do takich miejscowości, jak Dobroszyce, Oleśnica, Wrocław. Prosimy o kontakt bezpośredni w celu poznania szczegółów.

Bezpłatny pomiar Wycena online