Voster

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu drzwi pokojowe Voster. To firma istniejąca na rynku od wielu lat, która rozwijając się oraz chcąc zadowolić swoich Klientów, postanowiła produkować drzwi wewnętrzne. Voster podąża za najnowszymi trendami i z pewnością zadowoli tych z Państwa, którzy cenią oryginalność oraz skupiają się na designie. Klienci mogą wybierać spośród drzwi: szklanych, płytowych, ramowych (bezprzylgowych, przylgowych). Piękno, estetyka, dbałość o szczegóły, czyli krótko mówiąc drzwi wewnętrzne Voster.

Oryginalny design dzięki drzwiom pokojowym Voster

Drzwi pokojowe Voster to niepospolita propozycja, które może w ciekawy sposób dopełnić wnętrze domu. Jednym z nietuzinkowych rozwiązań są drzwi wewnętrzne Puzzle. To rozwiązanie dla osób lubiących ciekawe akcenty. Drzwi nadadzą charakteru i wyróżnią Państwa dom. Mogą się także sprawdzić w dziecięcych pokojach dzięki wzorkowi z puzzlami. Nowoczesnym oraz designerskim wyborem będą również drzwi ramowe Mediolan. Przeszklenia są delikatnym, ale ciekawym i estetycznym wykończeniem drzwi. Świetnie uzupełnią wnętrza w stylu skandynawskim czy nowoczesnym.

Wyjątkowe drzwi wewnętrzne Voster

Drzwi wewnętrzne Voster to solidna konstrukcja połączona z wyjątkowym wyglądem. Ważnym elementem konstrukcyjnym drzwi pokojowych są trzy zawiasy czopowe wkręcane, które powodują, że produkt w 100% może spełniać swoją funkcję oraz służyć przez wiele lat. Delikatne przeszklenia znajdujące się na skrzydłach są wykonane ze szkła hartowanego. Warto zaznaczyć, że drzwi z dużą szybą bądź całe przeszklone (drzwi Plato) również wykonane są ze szkła hartowanego o grubości 8 mm.

Drzwi pokojowe Voster – Wrocław i okolice

Jeśli szukają Państwo oryginalnych, nowoczesnych drzwi wewnętrznych, to drzwi pokojowe Voster są idealnym wyborem. Zapraszamy serdecznie do naszego salonu Gama znajdującego się w Smardzowie koło Oleśnicy (Dolny Śląsk), a także do przejrzenia oferty na stronie internetowej, gdzie znajdą Państwo drzwi wewnętrzne Voster.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub poprzez wiadomość mailową. Możliwe jest także spotkanie z nami, dojeżdżamy do Klientów (między innymi do takich miejscowości, jak Dobroszyce, Oleśnica, Wrocław). Także poza godzinami pracy salonu, umożliwiając każdemu elastyczne dopasowanie daty spotkania do swoich obowiązków.

Drzwi pokojowe Wrocław, nie tylko te od producenta Voster, montujemy naszym Klientom. Dzięki temu, że wykonywany jest profesjonalny montaż drzwi, nie ma obaw o ich zniszczenie w trakcie.

Bezpłatny pomiar Wycena online