Inter door

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu drzwi pokojowe Inter door. Firmy, która istnieje już od 20 lat, a firma matka (Interdrex) od 1990 roku. To firma rodzinna z tradycjami. Pracownicy to zgrany zespół, których charakteryzuje zamiłowanie do pracy z drewnem. Firma Inter door to nie masowy producent. To duża pracownia stolarska realizująca wyjątkowe zamówienia, podchodząca do Klienta w indywidualny sposób, traktująca swoją pracę jak rzemiosło.

Wyjątkowy design drzwi pokojowych Inter door

W naszej ofercie znajdą Państwo kilkunastu przedstawicieli drzwi pokojowych firmy Inter door. Wśród nich występują między innymi drzwi Alba. Ten model wyróżnia się swoją delikatnością, uniwersalnością oraz elegancją. Posiada subtelne intarsje, czyli ozdobne wstawki, które nadają drzwiom charakteru. Innym modelem są drzwi pokojowe Inter door Lukka. Ten produkt charakteryzuje delikatne przeszklenie znajdujące na skrzydle drzwi przy klamce. Drzwi Lukka świetnie będą pasowały do eleganckich, ale również nowoczesnych wnętrz.

Drzwi wewnętrzne Inter door

Firma Inter door stworzyła własną konstrukcję drzwi. Dzięki temu drzwi wewnętrzne Inter door są wytrzymałe, mają odpowiednie właściwości akustyczne oraz bazują w 100% na drewnie, które zostało przekształcone w trwały MDF. Firma rygorystycznie selekcjonuje wykorzystywane materiały oraz stawia na wysokie wymagania w zakresie solidności, więc produkty charakteryzują się ponadprzeciętną jakością.

Drzwi pokojowe Inter door – Wrocław i okolice

Niepowtarzalne, precyzyjnie solidnie wykonane drzwi pokojowe Inter doors znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, ale również do odwiedzenia naszego salonu Gama, który znajduje się w Smardzowie niedaleko Oleśnicy (Dolny Śląsk). Z ogromną przyjemnością pomożemy naszym Klientom dokonać właściwego wyboru.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie podejmowanych decyzji. Klientom, którzy postanowią skorzystać z naszej oferty, proponujemy również darmowy pomiar drzwi i transport. Dojeżdżamy między innymi do takich miejscowości, jak Dobroszyce, Oleśnica, Wrocław. Dodatkową usługą, która wchodzi w skład naszych działań, jest profesjonalny montaż drzwi. Zainteresowanych prosimy o kontakt z nami.

W sprawie cen drzwi pokojowych prosimy o kontakt telefoniczny.

Drzwi Bolzano

Szukasz solidnych drewnianych drzwi? Dobrze trafiłeś ! 
0,00 zł
Bezpłatny pomiar Wycena online